Kıyıdan kıyıya sürdürülebilir filo performansı

Kıyıdan kıyıya sürdürülebilir filo performansı

Kıyı ve iç deniz sularında çalışan Gemilerin genellikle zorlu şartlarda faaliyet gösterdiğini biliyoruz. Belirli veya değişkenlik gösteren planlamalarda, bazen düşük hız ve aktivitede çalışmak, yakıt verimliliğini korumak, istenen estetiği sağlamak ve azaltılmış bakım maliyetleri ile uzun vadeli varlık koruması sağlamak için tasarlanmış özel boya sistemlerinin kullanılmasını gerektirir.
Müşterilerimizle yakın işbirliği ile çalışarak, bu zorlukları derinlemesine anlıyoruz ve sonuç olarak, her türlü kıyı ve iç sularda çalışan Gemilere uyarlanmış geniş bir aralıkta kanıtlanmış çözümler sunuyoruz. 
140 yıllık tecrübemizle, doğrudan veya geniş distributor ağımızın aracılığı ile müşterilerimize doğru ürün ve hizmet çözümlerini sunmak için yerel düzeyde kıyısal zorluklar ile ilgili uzmanlık ve içgörü biriktirdik. 
Yaklaşımımız basit. Kendini işine adamış ekipler, filonuzun etkinliğini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olmak için tasarlanmış doğru ürün veya hizmet çözümlerini sunmak üzere Geminizin veya filonuzun ihtiyaçlarını anlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışır. 
Yerel bir mevcudiyetle küresel olarak faaliyet göstermek, ihtiyaç duyduğunuz her yerde ürünlerimize, hizmetlerimize ve insan uzmanlığımıza erişmenizi sağlar.

Contact us

We are here to help

We are here to help

Speak with one of our experts to discuss how we can get the best results for your area of application.

team of experts
We have a team of experts who understands your business and objectives.
Benefit from our continuous innovation
Benefit from our continuous innovation and scientific expertise.
Technical support
Our coating advisors all around the world assist you with your technical support and questions.
Fetching the data, please wait...